«Вишивана духовна Україна» Степана Бориславського

30Чер

У відділі історії музею «Дрогобиччина» відбулось відкриття виставки вишитих ікон «Вишивана духовна Україна» Заслуженого майстра народної творчості Степана Бориславського. Організувала та модерувала захід старший науковий працівник відділу історії Марія Головкевич.

Степан Бориславський – вишивальник із 30-річним стажем, який створив більше 100 вишитих полотен на біблійну тематику, а також портретів видатних історичних постатей України. Твори мистця експонувались у виставкових залах Києва, Львова, Дрогобича, Борислава, виставлялись у єпархіальному музеї УГКЦ та в музеї Михайла Біласа у Трускавці.

Свої вишивані шедеври Степан не продає, адже вважає, що вишивана картина, як і полотна будь-якого митця, «має бути власністю народу, свідченням духовності, віри і культури бойківського краю». Але для гостей виставки у музеї мистець підготував унікальну можливість придбати вишиті ікони.

Власне, під час експонування виставки вишиваний портрет Степана Бандери було продано за 30 000 гривень! Ще одну велику суму – 1200 доларів США пожертвувала волонтерка ВГ «Дрогобич-Захід» Ліля Кобільник.

Виставка триватиме впродовж липня, тож кожен небайдужий може долучитись до збору коштів на придбання автомобіля для потреб ЗСУ!

Відвідайте виставку – будьте причетними до перемоги!

Чекаємо вас щодня, з вівторка по неділю, з 10:00 до 17:00 у відділі історії (вул. І.Франка, 32).

Автор – Марія Головкевич, Тетяна Шумська

Світлини – Марія Головкевич

Поділитись з Друзями

Ще ніхто не прокоментував. Ви можете бути першим!

Додати Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені*

    Музей «Дрогобиччина»

    Контакти для Довідок


    Маєте Запитання чи Пропозиції?

    Повідомте нас! Ми відкриті для спілкування!