Фотопроєкт Єви Райської «Дім у Масілії»

29Чер

Цієї неділі у Палаці мистецтв відбулась презентація фотопроєкту «Дім у Масілії» дрогобицької журналістки, репортерки та культурної менеджерки Єви Райської (Маріанни Максимової).

Модерувала фотовиставку завідувачка відділу європейського мистецтва Надія Кікта, яка наголосила, що «мисткиня у своїх роботах презентує Марсель через призму свого бачення, досліджує місто не тільки як архітектурний пейзаж, а намагається знайти в ньому ті імпульси, які найбільш виразні були в той чи інший момент, в тому чи іншому місці».

Єва Райська у своєму виступі зауважила, що Марсель, на відміну від Парижа, надзвичайно контрастне місто та акцентувала, що «це портове місто є прихистком для кожного: мігрантів, біженців, мандрівників та подорожніх – місце, в якому кожен намагається знайти свій власний закуток». Як підкреслила мисткиня, «місто – це люди, їхня енергетика, яка і творить певну його атмосферу».  

Презентуючи світлини, Єва Райська розповідала про свої роботи, які виникли в момент рефлексій на ту чи іншу будівлю та подію. Партнером її подорожі був відомий перформер Олександр Максимов, який доповнив фотопроєкт розповіддю про своє перебування в Марселі та свої враження від цього міста. Він створив відеоряд про море у Марселі та презентував його на відкритті фотовиставки.

Численні гості імпрези щиро вітали авторку з відкриттям виставки у рідному Дрогобичі, адже перед тим виставка побувала у чотирьох великих містах України.

Усі кошти від проданих робіт будуть передані Окремому Батальйону Територіальної оборони ім. Петра Сагайдачного. Одна з робіт була продана безпосередньо на відкритті фотовиставки.

Ви також можете придбати світлини авторки та підтримати ЗСУ. Виставка триватиме впродовж двох тижнів. Чекаємо вас щодня з 10:00 до 17:00 у Палаці мистецтв (вул. Т. Шевченка, 38).

Автор – Надія Кікта, завідувачка відділу європейського мистецтва

Світлини – Ігор Фецяк, Андрій Гутович

Поділитись з Друзями

Ще ніхто не прокоментував. Ви можете бути першим!

Додати Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені*

    Музей «Дрогобиччина»

    Контакти для Довідок


    Маєте Запитання чи Пропозиції?

    Повідомте нас! Ми відкриті для спілкування!