«Серпень – Лютий» – виставка графіки Єлизавети Єжкової

9Aug

Яким побачила мисткиня Єлизавета Єжкова «Серпень – Лютий»

У неділю, 7 серпня, у Палаці мистецтв відбулась виставка графіки Єлизавети Єжкової.

“Це те, що ти бачиш кожного ранку коли просинаєшся, і кожного вечора, коли приходиш з роботи. Це вид з вікна (не) твоєї квартири. Для мене це стало зрозумілою формою відображення власних рефлексивних пошуків…”

У форматі діалогу Єлизавета Єжкова поділилась власними роздумами та рефлексіями на повномасштабну війну у творчому форматі графічних ілюстрацій, розповіла чим надихалась та як віднайшла сили відтворити тривожні переживання у мистецтві.

Імпреза відбулась в камерному товаристві та атмосфері тісного безпосереднього зв’язку глядачів з графічними мініатюрами. Відкрив виставку куратор Олександр Максимов, модерувала комунікацію Єва Райська.

Дякуємо усім, хто завітав на відкриття виставки, а також авторці за творчу презентацію графічного мистецтва. Виставка графіки “Січень-Лютий” триватиме до 20 серпня. Поспішайте!

Нагадуємо, що ви можете відвідувати постійно діючі експозиції відділу європейського мистецтва щодня з 10:00 до 17:00, а щоп’ятниці запрошуємо приєднатись до благодійної екскурсії «Бруно Шульц та його місто» та долучитись до зборку коштів для наших захисників.

Світлини – Ігор Фецяк

Поділитись з Друзями

Ще ніхто не прокоментував. Ви можете бути першим!

Додати Коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені*

    Музей «Дрогобиччина»

    Контакти для Довідок


    Маєте Запитання чи Пропозиції?

    Повідомте нас! Ми відкриті для спілкування!