«Мистецькі зустрічі» повертаються до музею

 • Дата & Час

  18 Вер 2022 - 18 Жов 2022 10:00 - 17:00

 • Місце

  Палац мистецтв

 • Організатор

  Музей "Дрогобиччина"

 • Вартість Квитків

  50 грн / Дорослі __ 20 грн / Діти

*Вільний вхід для військовослужбовців та учасників АТО, дітей дошкільного віку та дітей-сиріт, осіб з інвалідністю та працівників музеїв.

З нагоди Дня міста запрошуємо на арт-імпрезу з місцевими художниками.

У неділю 18 вересня о 15:00 у Палаці мистецтв відбудеться відкриття традиційного вернісажу «Мистецькі зустрічі». Натюрморти та пейзажі, архітектурні та сюжетні сцени, роздуми та творча відповідь на війну й реалії життя в Україні – мистці презентують свої уже знані та нові полотна, зокрема, й рефлексії на повномасштабне вторгнення російських військ.

Для вас у неділю представлять свою творчість більш, як два десятки авторів з різних куточків України, насамперед нашого регіону: Дрогобича, Трускавця, Самбора, Борислава, Стрия та Львова. Будуть як молоді імена, так і вже знані мистці.

«Мистецькі зустрічі» розпочались у 2013-му. Відтоді автори з творчого середовища краю презентували у музеї свої роботи щороку. Вперше вимушено ми зробили перерву з традиційною виставкою лише під час карантинних обмежень, пов’язаних зі спалахом ковіду. Проте в часі повномасштабної війни надзвичайно важливо, аби музи не мовчали!

Культурний фронт нині також триває. Українські мистці воюють в лавах ЗСУ та ТрО, волонтерять та підтримують усіх, хто постраждав від окупантів, організовують мітинги за кордоном та постійно повертають Україну в порядок денний світу завдяки своїй творчості. Саме тому ми вирішили відновити «Мистецькі зустрічі» та запрошуємо усіх на довгождану арт-подію.

Розпочинаємо святкові заходи з нагоди Дня міста з мистецької ноти!

Відкриття виставки відбудеться уже цієї неділі 18 вересня о 15:00 у Палаці мистецтв (вул. Т.Шевченка, 38).

У день відкриття вхід вільний.

Поділитись з Друзями

  Музей «Дрогобиччина»

  Контакти для Довідок


  Маєте Запитання чи Пропозиції?

  Повідомте нас! Ми відкриті для спілкування!